Kartınıza əlavə olundu
 (+99412) 437 84 81, 595 53 89 - (+99455) 207 73 70, 280 88 58

TP-Link TL-SL2210-8-Port Komutator

Mövcudluğu: Bu məhsul artıq satışda deyil

Komutator TP-LINK TL-SL2210 (8-Port 10/100Mbit+2-Port Gigabit Smart Komutator)

Daha çox detallar

Yalnız onlayn

73,20 USD
Endirimdə!

Add to wishlist

No reward points for this product.


TEXNİKİ XÜSUSİYYƏTLƏRİ
Standart and Protokolları IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab,
IEEE802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d,
IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q,
IEEE 802.1p
Interfeys 8 10/100Mbit RJ45 Portları
(Avto Danışıq/Avto MDI/MDIX)
1 10/100/1000Mbit RJ45 Portu
1 Gigabit SFP Slot
Şəbəkə Mediası 10BASE-T: UTP kateqoriya 3, 4, 5 kabel (maksimum 100m); 100BASE-TX/1000BASE-T: UTP kateqoriya 5, 5e kabel (maksimum 100m);100BASE-FX:MMF, SMF;1000BASE-X: MMF, SMF
Ölçülər ( En x Uzunluq x Hündürlük ) 11.6 * 7.1 * 1.7 dax. (294 * 180 * 44 mm)
Ventilyator Sayı Ventilyatorsuz
Enerji Mənbəyi 100-240VAC, 50/60Hz
İş xüsusiyyətləri
Paylama Tutumu 5.6Gbit
MAC Ünvanı Cədvəli 8K
Bufer Yaddaşı 4.1Mb
Paket yönləndirmə Dərəcəsi Hər saniyəyə 4.2 milyon paket
DİGƏRLƏRİ
Sertifikat FCC, CE, RoHS
Paketə daxildir TL-SL2210;Materialları ilə CD-ROM;Elektrik kabeli, Quraşdırma Kitabçası, Rackmount Dəsti; Rezin Ayaqlar
Sistem tələbləri Microsoft Windows 8/7/Vista/XP, Mac OS yaxud Linux-əsaslı əməliyyat sistemi
Ətraf mühit İş temperaturu: 0℃~40℃ (32℉~104℉)Saxlama temperaturu: -40℃~70℃ (-40℉~158℉); İş rütubəti: 10%~90% kondensasiyasız; Saxlama rütubəti: 5%~90% kondensasiyasız

No customer comments for the moment.

Write your review

Related Products

bir mesajiniz var